Wycieczka do Borku
Wycieczka do Borku
W czwartek 7.05.2026 r. klasy 2b i 3a były na wycieczce w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Na początek obie klasy wzięły udział w potyczkach i konkursach sportowych.
Następnie uczniowie skorzystali z bogatej oferty dmuchańców, zapewniając sobie sporą dawkę ruchu.
Kolejną atrakcją była wizyta w „Borkowej Zagrodzie”, w której żyją młode przyjazne alpaki i piękne kolorowe kózki miniaturki. Zwierzęta dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych emocji, można je było nakarmić i pogłaskać.
Ruch na świeżym powietrzu sprawił, że kiełbaska z grilla wyjątkowo wszystkim smakowała.
Na koniec uczniowie mogli swobodnie bawić się i zrelaksować na placu zabaw, korzystając z przyjemnej wiosennej pogody.(RB)















