Trzymaj formę!

Czy odpowiednio zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna mogą być czynnikiem warunkującym dobre zdrowie i samopoczucie?

Otóż tak! W ramach programu “Trzymaj formę” uczniowie klasy 7a zachęcają do podjęcia działań mających na celu dbałość o swoje zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności indywidualnej i zasad wolnego wyboru.
Za nami pierwszy etap realizacji: uczennice klasy 7a zachęcały do codziennej kilkuminutowej gimnastyki przeprowadzając przez okres tygodnia przykładowe ćwiczenia gimnastyczne w klasach O,I,II.

Ponadto pod kierunkiem pani Doroty Dobranowskiej uczniowie wykonali ciekawe prace plastyczne, mające na celu zapoznanie z zasadami zdrowego, racjonalnego żywienia oraz działania praktyczne przygotowując świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne.

W najbliższym czasie ciąg dalszy działań o czym będziemy Was informować.