Aktualności

Laureaci konkursu kaligraficznego!

Laureaci konkursu „O Złote Pióro” 🪶

Z ogromną radością informujemy, że podczas jubileuszowej, XXV edycji Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego „O Złote Pióro”, organizowanego w Rajbrocie, troje uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata konkursu. 😁

W gronie nagrodzonych znaleźli się:
Angelina Taran z klasy 4c,
Bartłomiej Cepak z klasy 5c,
Karolina Michaldo z klasy 6a.

To dla naszej społeczności szkolnej ogromny powód do dumy i satysfakcji. Cieszymy się, że już po raz kolejny uczniowie Naszej Szkoły zostali docenieni w tak prestiżowym konkursie. ☺️

Sukces ten potwierdza ich talent, pracowitość oraz wrażliwość na piękno języka polskiego
i sztukę starannego pisania. 💛

Kaligrafia uczy cierpliwości, dokładności oraz dbałości o estetykę, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że nasi uczniowie z pasją rozwijają swoje umiejętności w tej dziedzinie. 👏🏻

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz nauczycielom przygotowującym ich do konkursu i życzymy kolejnych sukcesów! 🥹😎

Przejdź do treści