Akcja Kilo

Z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego nauczyciele, uczniowie i ich rodzice włączyli się w zbiórkę żywności długoterminowej (kasze, ryż, mąka, cukier, herbata, makarony, słodycze), środków sanitarnych (mydła, szampony, pasty do zębów, proszki, płyny) oraz ubrań i zabawek jako wsparcie dla Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie.

W myśl słów papieża Franciszka „iż nikt nie może uważać siebie za tak ubogiego , aby nie mógł dać czegoś innym” ofiarowaliśmy naszym rodakom żyjącym w trudnej sytuacji, odrobinę radości i uśmiechu w świąteczny czas , a my sami poczuliśmy jak pięknie jest się dzielić z potrzebującymi . 5 i 6 kwietnia oraz 12 i 13 kwietnia uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu z klas szóstych i ósmych jak co roku włączyli się w akcję „KILO” organizowaną przez Caritas parafii św. Mikołaja, zachęcając w bocheńskich sklepach do podzielenia się częścią zakupów z najbardziej potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim, którzy z ogromną radością i entuzjazmem podarowali swój wolny czas, aby zbliżające się święta Wielkiej Nocy dla wielu ludzi uczynić szczęśliwszymi.

{phocagallery view=category|categoryid=341|limitstart=0|limitcount=0}