Kawiarenka dla Justynki

W piątek 05 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ozdób i słodkości „Kawiarenka dla Justynki” zorganizowany przez rodziców, wychowawców i uczniów klasy 1a.

Kawiarenka cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wszystkie słodkości i ozdoby zostały sprzedane, a dochód, który wyniósł 3050 zł został w całości przekazany do Fundacji Cor Infantis, której Justynka – uczennica 1 a jest podopieczną. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które „otworzyły swoje serca” i wspomogły naszą akcję. Przede wszystkim podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom i uczniom naszej szkoły, którzy tak licznie wzięli udział w przygotowaniu ozdób i słodkości. Szczególne podziękowania kierujemy do pań – Moniki Pastuszka i Ewy Romańskiej za bezwarunkowe poświęcenie się w przygotowania, wystrój i sprzedaż podczas kiermaszu. Nasze serca wypełnia duma, że są wśród nas ludzie o „ Wielkich sercach”.

{phocagallery view=category|categoryid=340|limitstart=0|limitcount=0}