BAJKOWA KAWIARENKA U MISIA

Pluszowy Miś od zawsze jest symbolem tego, co dobre i wartościowe. Nic więc dziwnego, że stał się w naszej Szkole patronem wielu akcji charytatywnych i dobroczynnych. Dlatego też, Szkolne Koło Wolontariatu oraz klasa 6 a zorganizowali „Bajkową kawiarenkę u Misia”, z której dochód w wysokości 5000 zł pomoże spełnić skromne marzenia i wesprze leczenie naszego kolegi Olka Lisaka.

Od wczesnych godzin rannych rodzice i nauczyciele tłumnie przybywali z kolorowymi, pachnącymi pysznościami… były ciasta, słodkie galaretki z bitą śmietaną, napoje, ozdoby choinkowe itp. Po całej Szkole roznosiły się niesamowite zapachy, a każda przerwa gromadziła dziesiątki klientów, którzy z entuzjazmem kupowali to, co ofiarowali do kawiarenki ich koledzy i koleżanki, nauczyciele oraz sponsorzy.