Przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami”

Dziewczynka z zapałkami😊” – jedna z najbardziej wzruszających baśni Hansa Christiana Andersena wprowadziła nas w magiczną, bożonarodzeniową atmosferę🎄❤️.

To poruszające przedstawienie, przygotowane przez szóstoklasistów, przekształciło się w niezapomniane widowisko, w którym uczniowie z wielkim zaangażowaniem przekazali piękne przesłanie o empatii, współczuciu  i potrzebie pomocy bliźnim🧒👧.

Zachwycająca scenografia ☃️, wyborne kostiumy aktorów🎩👒💼🧣, przepiękna i nastrojowa  muzyka 🎼 w wykonaniu czwarto i szóstoklasistów przeniosły widzów w iście magiczną rzeczywistość.

Młodzi artyści odegrali swoje role  z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, a wzruszającą uroczystość zwieńczyły gromkie brawa od publiczności 🥰 oraz wspólne zdjęcia.

Uczniowie klasy 4 b, 6 a oraz 6 c🫶.