Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. W naszej szkole huczna zabawa karnawałowa odbyła się 20 lutego w tłusty czwartek. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Była bajeczna i kolorowa, przystrojona serpentynami i kolorowymi balonami. W zabawie uczestniczyli uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piłkarzy, koty piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, klauna, a nawet kowboja z Dzikiego Zachodu. Stroje były zachwycające, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania.

Bal poprowadzili przedstawiciele Studia Teatralno – Muzycznego „Fama” z Dębicy. Pani prowadząca wprowadziła uczestników w świat lodowej krainy we wspaniałej scenerii tysiąca baniek mydlanych i sztucznego śniegu. Dzieci czynnie uczestniczyły, tańcząc, śpiewając najnowsze hity muzyczne oraz bawiąc się m.in. w „Pociąg” i „Kulig”. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku udały się do sal lekcyjnych, gdzie rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.Czas zabawy karnawałowej przyniósł wiele radości naszym uczniom. (MZ)

{phocagallery view=category|categoryid=416|limitstart=0|limitcount=0}