„DWÓJKOWY” – Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia był niezwykłym przeżyciem pełnym radości i zabawy. Cała społeczność szkolna włączyła się aktywnie w tę uroczystość, przychodząc do szkoły   w kolorowych strojach z ulubionymi pluszakami. Korytarze szkolne wypełniły się małymi i dużymi miśkami oraz radosną muzyką tworząc wyjątkową atmosferę.
W klasach 1-3 oraz oddziałach przedszkolnych odbyły się zajęcia, gry i zabawy prowadzone przez Samorząd Uczniowski.
Wśród młodszych uczniów rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy strój „Bajkowego misia” zwycięzcami zostali:
I miejsce Kamil Michalski 3 b
II miejsce Lena Gierek 1 b
III miejsce Leon Putowski 3 a
Wyróżnienie otrzymał: Marcin Gűlhan 2 a
W klasach starszych uczniowie zmierzyli się z zadaniem literackim  „Komiks z przesłaniem…” Spośród 35 konkursowych prac komisja wyłoniła zwycięzców:
w kategorii klas 4-5
I miejsce Diana Olszewska 4 c
II miejsce Natasza Lisak 5 a
III miejsce Alicja Zuzia 4 c

W klasach 6-8 na podium znaleźli się:
I miejsce Adrianna Gondek 7 c
II miejsce Magdalena Dragan 6 c
III miejsce Jan Majta 6 b

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Naszym misiowym atrakcjom przyświecał także szczytny cel – zbiórka pluszaków i zabawek dla dziecięcych oddziałów szpitalnych w Bochni i Krakowie razem z Fundacją Mam Marzenie.
Dzień Pluszowego Misia już na stałe wpisał się w nasz szkolny kalendarz imprez, przynosząc uśmiech na twarzach uczniów a także wzmocnił więzi społeczności szkolnej.(AO)