III MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W czwartek 7 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
W rozgrywkach brało udział 6 szkół : SP w Jodłówce, SP w Gawłowie, SP w Kamionnej, SP w Żegocinie, SP nr 5 w Bochni, SP nr 2 w Bochni.
       Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bartosz Dudek, Filip Kita, Jakub Kurtyka, Franciszek Mroczek, Paweł Nosal, Jan Piasecki, Filip Sionko,
       Mateusz Stachura, Kacper Warchoł, Maksymilian Kłósek, Mikołaj Kłósek, Mateusz Sitko, trener- Dorota Budzyn – zajęła III miejsce w powiecie.

Uczniowie uczestniczą w zajęciach z piłki ręcznej w naszej szkole, w ramach programu SKS doskonaląc swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry.
D.B