Dziadek z Babcią mają święto,

Więc im wszyscy zaśpiewamy.

Niech nam żyją, niech nam żyją

Nasi goście ukochani.

W  tygodniu świętowaliśmy w świetlicy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci opowiadały o wyjątkowej więzi, jaka łączy ich z najbliższymi członkami rodziny. Podkreślały ogromne znaczenie miłości i troskliwości, którymi są obdarzani przez Babcie i Dziadków. Uczniowie bardzo doceniają czas spędzony z nimi, wsparcie w trudnych chwilach oraz to, że zawsze mogą na nich liczyć. Pani Kasia przedstawiła  ciekawą prezentacje o Babciach i Dziadkach oraz czytała wiersze i opowiadania związane z tym tematem a na koniec dzieci nauczyły się piosenki pt „Moja babcia i mój dziadek” oraz wykonały kompozycje plastyczne, poprzez które wyraziły swoje uczucia do najbliższych.

Z okazji zbliżającego się Święta, życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, szczęścia oraz radości ze swoich wnucząt !

{phocagallery view=category|categoryid=222|limitstart=0|limitcount=0}