Dzień Dziecka AD 2021

Powrót wszystkich dzieci i uczniów do szkoły w przeddzień Dnia Dziecka był okazją do spotkania się wszystkich w placówce. Świętując, daliśmy wyraz Naszemu wielkiemu zadowoleniu z tak zorganizowanej formy obchodów.

Przy okazji warto zauważyć, że uczniowie z nauczycielami byli na terenie całej Bochni: w Naszej Szkole, w stadninie koni, na obiektach sportowych, w Muzeum Motyli, zwiedzając miasto, w Urzędzie Miasta, Bazylice p.w. św. Mikołaja, w Ośrodku TKKF w Chodenicach, odbyli rajd pieszy na Murowiankę, w Kinie Regis”, Parku Rodzinnym Uzbornia itd. Ponadto staraniem dyrekcji dla wszystkich były znakomite lody, ufundowane przez Firmę „Gallod” z Leszczyny oraz anonimowego sponsora. Wspaniałe wrażenia oraz możliwość obcowania ze swoimi zespołami klasowymi były ukoronowaniem obchodów. Galeria zdjęć daje obraz szerokiego spektrum relaksu i czynnego wypoczynku. (ZS)

{phocagallery view=category|categoryid=452|limitstart=0|limitcount=0}