Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

Są niezastąpieni – to najczęściej pojawiające się sformułowania przywoływane w rozmowach o ich zaangażowaniu w życie dziecka. Babcia i Dziadek to osoby, które kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, rozpieszczają je i często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi członkowie rodziny wprost ich uwielbiają.

Każda impreza szkolna jest okazją do integrowania dzieci i uczniów, przeżywania wzruszeń, kształtowania postawy współuczestnictwa i współdziałania w życiu szkoły. Szczególnie cenne są uroczystości pozwalające przeżywać chwile radości w gronie bliskich: rodziców, dziadków. Odpowiednią okazją ku temu były spotkania w czwartkowy i piątkowy wieczór na uroczystości „ Dnia Babci i Dziadka” zorganizowane i przedstawione przez najmłodszych z naszej szkoły. W obu grupach licznie przybyli goście mieli okazje obejrzeć „ Jasełka” w wykonaniu naszych pociech. To dla nich w tych dniach tańczyliśmy, śpiewaliśmy piosenki, recytowaliśmy wiersze… Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka sprawiła wszystkim obecnym dużo wzruszeń i niezapomnianych emocji. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii. Po występach wszyscy zasiedli przy odświętnie nakrytych stołach , by skosztować słodkości , a dzieci wręczyły naszym gościom piękne prezenty. (JT)

{phocagallery view=category|categoryid=412|limitstart=0|limitcount=0}