WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK

powstanie najpiękniejsza kolęda,
i czarem swej melodii
spełni Państwa marzenia…

Kolędowo i nastrojowo zrobiło się w naszej szkole 23 stycznia 2020 roku, a to za sprawą wieczoru, na który Stowarzyszenie Bocheńska „Dwójka” zaprosiła emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

Przy akompaniamencie uczniów i nauczycieli wybrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu koła muzycznego i zaproszonych gości. Wieczór upłynął w bardzo miłym, ciepłym, świątecznym klimacie, którego dopełnieniem był zorganizowany przez Stowarzyszenie słodki poczęstunek przy kawie. Betlejemska szopka w blasku światełek, ozdób i palących się świec sprawiła, że poczuliśmy na nowo magię niepowtarzalnej i tak bardzo każdemu sercu bliskiej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Słowa podziękowania niech popłyną do uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy przyczynili się do zorganizowania tego radosnego, klimatycznego spotkania, a wszystkim gościom dziękujemy za przybycie.

Prezes Stowarzyszenia Katarzyna Zdeb

{phocagallery view=category|categoryid=413|limitstart=0|limitcount=0}