22 listopada do naszej szkoły wraz z uczniami zawitały małe i duże,

nowe i już wysłużone, brązowe i kolorowe ale przez wszystkich lubiane pluszowe misie.

Obchodząc Dzień Pluszowego Misia uczniowie i nauczyciele mile nas zaskoczyli,

a ilość pluszowych przyjaciół była imponująca.

Dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Przy dźwiękach misiowych przebojów, bajkach, zagadkach, zabawach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, bawili się nie tylko najmłodsi uczniowie.

Tegorocznym obchodom towarzyszyło mnóstwo atrakcji: misiowe opowiadania, quizy, zagadki, korowód misiów z wizytą w klasach, misiowa muzyka, sesje zdjęciowe z Misiem, piękna audycja przybliżająca historię tej znanej na całym świecie maskotki. Swoje umiejętności plastyczne uczniowie mogli zaprezentować w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel… Miś”, w którym młodsze dzieci wykonały niezwykle piękne prace, które zdobią korytarz naszej Szkoły. Niesamowitą radość i uśmiech na twarzach naszych uczniów wywołał konkurs na najciekawsze przebranie Misia. Jak zawsze pomysłowość uczniów nie znała granic. Dzieci ubrane były w stroje najrozmaitszych Misiów.

Radosnemu świętowaniu przyświecał także inny szlachetny cel, jakim była zbiórka pluszaków dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych oraz dla dzieci mieszkających na Litwie, którym przekażemy je jako prezenty z okazji świąt Bożego Narodzenia.

{phocagallery view=category|categoryid=438|limitstart=0|limitcount=0}