Finał Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej

W piątek 2 czerwca w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni rozegrany został finał Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej.
W piątkowych zmaganiach wystąpiły reprezentacje: SP nr 2 Bochnia, SP nr 4 Bochnia, SP nr 5 Bochnia, SP nr 7 Bochnia, SP nr 3 Brzesko, SP Żegocina, ZSG Gawłów, ZSG Łapczyca,
SP Szarów.
Reprezentacja naszej szkoły grała w dwóch grupach wiekowych klas III-IV, klas V. Szczypiorniści przez cały rok szkolny brali udział w comiesięcznych rozgrywkach, zdobywając cenne punkty do klasyfikacji końcowej.
Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, każdy mecz był bardzo zacięty i emocjonujący.
Rywalizacja w meczach finałowych klas III- IV i klas V była bardzo zacięta, gra toczyła się do ostatniego gwizdka, a rodzice mocno udzielali się podczas kibicowania młodym szczypiornistom.
Zawodnicy klas trzecich i czwartych zajęli II miejsce w finale, reprezentacja klas piątych II miejsce
w finale. Najlepszym zawodnikiem w klasach III został Tymoteusz Dybel, który otrzymał dyplom
i statuetkę za najlepszego strzelca zawodów. Najlepszym strzelcem w klasach V był Mikołaj Kłósek.
Na koniec każdy z uczestników zawodów otrzymał medal a drużyna dyplom.

W zawodach uczestniczyli młodzi szczypiorniści którzy trenują piłkę ręczną
w naszej szkole w ramach programu SKS a trenerem jest Dorota Budzyn
 Skład drużyny klas III-IV: Maciej Maszewski, Igor Łagosz, Ksawery Biros, Konrad Chruścik, Michał Moskalik, Wojciech Gawłowicz, Wojciech Hamuda, Tymoteusz Dybel, Franciszek Dziadoszczyk, Wiktor Widła i Szymon Makowiec.
Skład drużyny klas V: Mikołaj Kłósek, Wojciech Wałęga, Patryk Bryg, Szymon Krogulski, Mikołaj Zuzia Karol Kurtyka, Jakub Kurdziel, Wiktor Kukla, Wiktor Słonina, Maciej Szydłowski.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!  D.B.