GOMAR – Koszykarska Liga Szkolna – edycja 2

W czwartek 09.11. 2023 na Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni odbyła się II edycja GOMAR – Koszykarska Liga Szkolna. Do turnieju zgłosiło się siedemnaście zespołów z wszystkich bocheńskich szkół podstawowych oraz z SP Łapczyca, SP Mokrzyska, SP Niedomice, SP Jasień. Nasza szkoła wystawiła cztery drużyny, które pod opieką Ewy Trojak i Sebastiana Serwińskiego rozgrywali swoje mecze dwóch grupach: klasy 2 i 3 oraz klasy 4 i 5. Każdy z zespołów rozegrał co najmniej dwa mecze, które rozgrywano 2 x 7 min. Całym zawodom towarzyszyła doskonała zabawa i wielka radość z każdego zdobytego punktu. Poniżej prezentujemy składy zespołów:

Klasy 2 „Bulldogs”

7. Milena Stawiarz
  8. Zofia Szymczyk
  9. Maja Wieczorek

Uczennice naszej szkoły biorące udział w zawodach, uczestniczą w projekcie SMOK  – Młode Asy Parkietu, gdzie rozwijają swoje umiejętność gry w koszykówkę. SMOK czyli Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki Polskiego Związku Koszykówki działa w naszej szkole nieprzerwanie od 2016, którego koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska nauczyciel wychowania fizycznego z naszej szkoły.

Smok 1