AktualnościSport

I MIEJSCE W POWIECIE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W piątek 25 października w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe
w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do półfinału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięło dziewięć szkół z powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Borku, Szkoła Podstawowa w Dziewinie, Szkoła Podstawowa w Żegocinie, Szkoła Podstawowa w Gawłowie, Szkoła Podstawowa w Łapanowie, Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu, Szkoła Podstawowa
w Leszczynie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni.
Reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Doroty Budzyn zdobyła I miejsce, a tym samym awansowała do półfinału wojewódzkiego. Gratulacje!!!
Skład drużyny: Kacper Pajor, Bartosz Dudek, Filip Kita, Jakub Kurtyka, Maciej Szydłowski, Paweł Imiołek, Jakub Kurdziel, Mikołaj Pastuszka.