I MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT 3X3 IMS

We wtorek 18 października w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni rozegrano szkolne zawody miejskie w koszykówce 3×3 dziewcząt. Zawody odbyły się w ramach eliminacji do rozgrywek powiatowych.

W zawodach udział wzięły cztery bocheńskie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa nr 2.

Nasza reprezentacja w składzie : Karolina Jacak, Aleksandra Jacak, Wiktoria Dzieża i Milena Wolnik wygrały zdecydowanie swoje mecze i zajęły I miejsce w zawodach miejskich. Tym samym awansowała do zawodów powiatowych.

Dziewczęta z naszej szkoły od najmłodszych lat uczestniczyły  w zajęciach koszykówki w ramach Programu Młode Asy Parkietu SMOK oraz  bronią tytułu Mistrza Województwa w tej konkurencji. Program SMOK Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki działa nie przerwanie i z sukcesami w naszej szkole od kilku lat . Koordynatorem i za razem  trenerem u którego dziewczęta rozpoczęły przygodę
z koszykówką jest Pani Agnieszka Kierońska. A.K