Jedziemy po zwycięstwo …

Pod takim hasłem w dniu 11 maja od wczesnych godzin rannych szkolny korytarz wypełnił się pysznymi słodkościami, przygotowanymi przez Radę Rodziców, Dyrekcję,  nauczycieli oraz rodziców chcących  wesprzeć  szkolną drużynę koszykarek.

Dziewczęta wywalczyły sobie awans do Finału Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt – Jelenia Góra 2  – 4 czerwca 2023 r. Chcąc jednak nadal walczyć w sportowych zmaganiach, konieczne było wsparcie finansowe umożliwiające przejazd drużyny, noclegi i wyżywienia, gdyż organizatorzy tego nie zapewniają.

Tradycyjnie społeczność naszej Szkoły wykazała się wielkim sercem,  wsparciem finansowym i dzięki kawiarence udało się zebrać kwotę 6020 zł  umożliwiającą wyjazd naszej  drużynie wraz z Panią trenerką Agnieszką Kierońską.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam wziąć udział w dalszych sportowych rozgrywkach. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nadal godnie reprezentować naszą Szkołę.

Drużyna koszykarek z trenerką