Konkurs Kolęd i Pastorałek

8 stycznia 2019 r. odbył się szkolny etap Konkursu Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie Moje Serce”. W konkursie uczestniczyło 22 dzieci z klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych, będących zwycięzcami eliminacji klasowych. Konkurs był wspaniałą okazją do spotkania i kultywowania tradycji śpiewania kolęd i pastorałek.

Kolędowaniu z podziwem i uwagą przysłuchiwali się uczniowie oraz komisja konkursowa. Zaprezentowany przez występujących repertuar był bardzo bogaty i urozmaicony. Biorąc pod uwagę dobór i oryginalność repertuaru, muzykalność i walory głosowe oraz ogólny wyraz artystyczny – jury wyłoniło laureatów w 4 kategoriach, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w miejskim etapie konkursu, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 7 w Bochni.

Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu są:

w kategorii Oddziały Przedszkolne: Tymoteusz Mucha – 0a
w kategorii klas 1: Justyna Stachoń – kl. 1a w kategorii klas 2: Amelia Piórek – kl. 2c
w kategorii klas 3: Liliana Grzesik – kl. 3b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie wspaniałych wrażeń artystycznych, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

{phocagallery view=category|categoryid=324|limitstart=0|limitcount=0}