Konkurs „ Kolęduje Tobie Moje Serce”

17.01.2023 r. w Szkole nr 7 odbył się międzyszkolny konkurs „ Kolęduje Tobie Moje Serce”, do którego przygotowywali się z dużym zaangażowaniem uczniowie naszej szkoły. Pod opieką wychowawcy świetlicy reprezentanci udali się na eliminacje.

Jak zawsze konkurs przebiegał w miłym i świątecznym nastroju. Oprócz wielu wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie został zrealizowany najważniejszy cel, a mianowicie wspólne kolędowanie oraz stworzenie magicznego poczucia tradycji, kontaktu z kulturą, folklorem. Aby umilić czas oczekiwania na werdykt dla uczestników Organizatorzy przygotowali pyszny poczęstunek. Poziom konkursu był wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie.

Chcielibyśmy pochwalić się wynikami naszych pociech:

– w kategorii dzieci z oddziałów przedszkolnych – II miejsce Tymon Pajor

– w kategorii klas pierwszych – I miejsce Hanna Przybyło

– w kategorii klas drugich – IV miejsce Adam Katarzyński

– w kategorii klas trzecich – I miejsce Maria Tabor

Dziękujemy uczestnikom za trud, włożoną pracę i zaangażowanie – jesteśmy dumni!

Serdecznie gratulujemy odwagi i talentu. Życzymy dalszych sukcesów! (JT)