Kraina Vesny
Dnia 10 czerwca klasa 1b i 1c udały się na wycieczkę do „Krainy Vesny” w Gnojniku”. Mimo przelotnych opadów deszczu wycieczka była bardzo udana. W ogrodzie dzieci mogły poczuć moc natury, zbierały zioła i poziomki do wypieku słodkich bułeczek. Spacerowałay po ogrodzie sensorycznym, obserwowały owady przez lupki 3D. Na koniec bawiły się na placu rekreacyjnym pośród przestrzeni lasu i ogrodu. Chętnie wrócimy do tej przepięknej krainy.










