LIGA KOSZYKÓWKI  GOMAR – GRUPA KLAS 4-5

W czwartek  16 lutego 2023 rozegrany został na hali widowiskowo-sportowej w Bochni  turniej
w ramach ligi koszykówki GOMAR . W turnieju uczestniczyły  dziewczęta z klas starszych  4-5 Szkół Podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 1,2,4,5 i 7 z Bochni, Szkoła podstawowa z Łapczycy, Siedlca, Jasienia, Niedomic i Mokrzyska.
W lidze uczestniczą dziewczęta biorące udział w programie „Młode Asy Parkietu : SMOK działającego
w naszej szkole od kilku lat. Koordynatorem projektu jest Pani Agnieszka Kierońska. Organizatorem „GOMAR Koszykarska Liga Szkolna – region Bochnia” jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni, partnerami projektu jest Radwan Sport, Witwicka Ubezpieczenia, Stan – Trans Kraków Transport Międzynarodowy, Hop – Sport.

Kolejny raz spotykamy się  podzieleni w grupach złotej i srebrnej. A.K