Loteria szkolna pt. „Wylosuj Anioła dla Oli”

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat…❤️”

To było naprawdę niezwykłe przedsięwzięcie, które odbyło się dzięki Wam kochani Rodzice i Uczniowie😊.

Od kilku dni trwała w naszej szkole akcja zbierania fantów na loterię pt. „Wylosuj Anioła 👼🏼”.

Atrakcyjność losów (maskotki, książki, gry oraz inne drobiazgi🧸), ale przede wszystkim towarzyszący akcji cel charytatywny 🥰 – wsparcie chorej bochnianki Oli Srogi, wpłynęły na naprawdę ogromne powodzenie loterii, której efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów☺️.

Jesteśmy ogromnie zbudowani postawą naszych Nauczycieli, Uczniów, Pracowników Szkoły, którzy
z sercem na dłoni dokładali swoje cegiełki dobroczynności, by łącznie uzyskać kwotę 7 700 zł.

Wierzymy, że czynione dobro powraca❤️❤️❤️, a dzisiejsza loteria była wspaniałą lekcją serdeczności
i wielkoduszności.

Dziękujemy, że jesteście… 🥰

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.