Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

W czwartek 23.11.2023 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyła się II edycja Małej Bocheńskiej LIgi Piłki Ręcznej chłopców.  W zawodach wystąpiło pięć szkół z powiatu bocheńskiego: drużyny z Gawłowa, Szarowa i Bochni. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły z klasy III i IV pod kierunkiem Pani Doroty Budzyn-trenera piłki ręcznej. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.  Uczniowie, którzy wzięli udział w rozgrywkach uczestniczą w zajęciach SKS z piłki ręcznej w naszej szkole.
Skład drużyn: Maciej Maszewski, Igor Łagosz, Wiktor Widła, Franciszek Dziadoszczyk, Tymoteusz Dybel, Wojciech Hamuda, Wojciech Gawłowicz, Jerzy Wetula, Franciszek Wetula, Jan Langer, Franciszek Klimas, Szymon Makowiec, Artur Kurpiel, Łukasz Chodur, Bartosz Cepak. Gratulujemy dobrze  rozegranych meczów!!! D.B