Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Postacie z obrazów Mistrza Jana Matejki – żywe obrazy”📸

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o sukcesie klasy 5 c w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Postacie z obrazów Mistrza Jana Matejki – żywe obrazy”📸🎨🥰. Zauroczeni obrazem „ Zawieszenie dzwonu Zygmunta na wieży katedry w Krakowie w 1521 roku” 🔔uczniowie stworzyli pracę konkursową zainspirowaną tym właśnie obrazem i decyzją Komisji Konkursowej ich fotografia została uznana za najlepszą zajmując 1 miejsce🥳☺️🥳! Gorące podziękowania kierujemy do niezastąpionych Rodziców oraz pani Doroty Dobranowskiej za zaangażowanie w realizację naszego szalonego pomysłu👏🙈🥰. To dzięki Wam chwile spędzone na naszym małym „planie” miały nie tylko charakter edukacyjny, ale przede wszystkim pozwoliły zrozumieć, jak radośnie jest być RAZEM❤️☀️.
Oto zwycięska fotografia😉.