Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców

W czwartek 8 lutego 2018r., na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Mini Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnych.

Do zawodów zgłosiły się cztery bocheńskie szkoły podstawowe a dwie z nich mogły liczyć na awans do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Powiatowych:

• PSP Nr 2 w Bochni
• PSP Nr 7 w Bochni
• PSP Nr 5 w Bochni
• PSP Nr 4 w Bochni

Może nie wszystkie drużyny osiągnęły zamierzone cele – mówi organizator zawodów – ale na pewno nie można im było odmówić chęci, determinacji i walki do samego końca. Może ich umiejętności nie były na „światowym poziomie” ale to ile zapału wkładali w każde spotkanie na pewno zasługuje na pochwałę.

Ostatecznie, po zaciętej walce, do Zawodów Powiatowych awansowały zespoły:

– PSP Nr 2 w Bochni – miejsce I
– PSP Nr 5 w Bochni – miejsce II

Na miejscu III uplasowali się chłopcy PSP Nr 7 w Bochni a na miejscu IV znaleźli się wychowankowie PSP Nr 4 w Bochni.

{phocagallery view=category|categoryid=235|limitstart=0|limitcount=0}