SMOK wznawia działalność po wakacjach

Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki wznawia działalność po wakacjach.

Od kilku lat w naszej szkole działa SMOK którego koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni. Od września powstała nowa grupa najmłodszych koszykarek z klas 1-3 której zajęcia odbywają się w poniedziałek i czwartek o godzinie 15.00-16.30. a prowadzi je Pani Agnieszka Kierońska.

Klasy 4 zajęcia mają w poniedziałek i środę o godzinie 15.00-16.30 w hali sportowej II LO w Bochni a prowadzone są przez Pana Witolda Jodłowskiego.

Klasy 5 swoje zajęcia mają we wtorki i czwartki o godzinie 15.00-16.30 a prowadzone są w Sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni przez Pana Krzysztofa Kierońskiego.

Wszystkie chętne dziewczęta serdecznie zapraszamy. Zajęcia SMOK działają pod patronatem PZKosz oraz Ministerstwa Sportu a w Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni są organizowane od września 2015. Dzięki ośrodkowi szkoła otrzymała sprzęt sportowy niezbędny do prowadzenia treningu a dziewczętom zakupione zostały koszulki treningowe.