Młode koszykarki w Wiśle

W dn. 27.05.2018 r. najmłodsze grające koszykarki MOSiR Bochnia (r. 2007 i młodsze), w dn. 27.05.2018 r. najmłodsze grające koszykarki MOSiR Bochnia (r. 2007 i młodsze) uczestniczyły w I Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt „Od Wisły do WNBA”.

20180527 170801

Zawodniczki naszego klubu spisały się znakomicie, pokonując wysoko rywalki – drużyny ISWJ Wisły I i II oraz KS Pogoń Rudy Śląskiej. Zespół MOSiR Bochnia reprezentowały zawodniczki: – trenujące na co dzień w klubie. Ich szkoleniowcem jest Krzysztof Kieroński, – biorące udział w zajęciach SMOK pod okiem Agnieszki Kierońskiej, – trenujące w dodatkowych, szkolnych zajęciach koszykówki w PSP nr 1 i PSP nr 5 w Bochni, przyznanych przez Urząd Miasta. Trenerem jest Rafał Sroka i Krzysztof Kieroński.

MVP Turnieju została zawodniczka MOSiR Bochnia Aleksandra Gołas. Do najlepszej 5-ki Turnieju zakwalifikowana została Anna Więcek. – Gościliśmy w Wiśle na turnieju po raz drugi i kolejny raz spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem – mówi trener K. Kieroński. – Zawody pod względem organizacyjnym były bardzo dobrze przygotowane. – Dziewczęta otrzymały medale, puchary i wyróżnienia indywidualne.

Skład bocheńskiego zespołu:

• Ania Więcek,
  • Ola Gołas,
  • Karolina Staszel,
  • Wiktoria Gałązka,
  • Aniela Wójcik,
  • Aneta Wójcik,
  • Aleksandra Jacak,
  • Daria Maciejasz,
  • Zuzanna Szewczyk,
  • Martyna Strońska,
  • Martyna Juszczyk,
  • Tosia Więcek.

Trener Krzysztof Kieroński, asystent trenera Rafał Sroka, kierownik drużyny Agnieszka Kierońska.