IV Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dzieci w Kopalni Soli Bochnia

W zawodach, które odbyły się w dniu 12 stycznia w podziemiach Kopalni Soli Bochnia wystartowało 12 zespołów, łącznie 117 zawodników. Rozegrano łącznie 30 meczów, każdy mecz trwał 10 minut.

Wraz z rodzicami i kibicami w Kopalni sportową niedzielę spędziło ok 200 osób. Atmosfera była rewelacyjna. Mecze niezwykle emocjonujące. Dzieci wykazały się ogromną ambicją i szalonym wręcz zaangażowaniem. Stawka była bardzo wysoka, gdyż każdy chciał wywalczyć wspaniały puchar w formie kruchu solnego, ufundowany przez Prezesa Kopalni Soli Bochnia. Posiadanie w swojej klubowej kolekcji tak wyjątkowego trofeum fantastycznie prezentuje się w niejednej gablocie. Każdy z uczestników otrzymał też pamiątkową koszulkę oraz medal.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce, serdecznie gratulujemy chłopcom którzy dopiero zaczynają grać w piłkę ręczną. W turnieju wystąpiliśmy jako MOSiR II Bochnia.

MOSiR II Bochnia: Jan Andrzejewski, Franciszek Mroczek, Jakub Kurtyka, Filip Sobas, Mateusz Miękina, Wiktor Żuchowski, Jakub Żabczyński, Wojciech Tobiasz, Emil Gajewski, Igor Dąbek, Szymon Świątek, Bartosz Skoczyński, Trener – Dorota Budzyn

Ostateczna kolejność turnieju:

1. UKS Wiertmet Libusza