Młode koszykarki wygrały turniej we Wrocławiu

W miniony weekend (9-10 czerwca) koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zwyciężyły w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt (rocznik 2007 i młodsze) o Puchar Prezydenta Wrocławia.

Drużynę z Bochni reprezentowały dziewczęta, które na codzień uczestniczą w programie SMOK działającym przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Bochni oraz trenujące w sekcji koszykówki MOSiR Bochnia. Skład drużyny uzupełniały uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni.

W pierwszym dniu turnieju zespół TS MOSiR Bochnia odniósł trzy zwycięstwa. Pokonał kolejno: UKS Olimp Rawicz 39:8, KSW Spartakus Jelenia Górę 36:4, MUKS Kórnik 52:14.

W ostatnim dniu w finale MOSiR Bochnia pokonuje MKS MOS Wrocław 22:16. Skład drużyny Bochni: Sylwia Fiołek, Martyna Juszczyk,Martyna Strońska, Karolina Staszel, Aleksandra Gołas, Lena Ochel, Anna Więcek, Patrycja Dudek, Tosia Więcek, Aniela Wójcik, Aneta Wójcik, Weronika Gałązka, Daria Maciejasz, Karolina Jacak, Aleksandra Jacak, Zuzanna Szewczyk.

Trener Krzysztof Kieroński.

Asystent trenera Agnieszka Kierońska.

{phocagallery view=category|categoryid=284|limitstart=0|limitcount=0}