Niepodległa, niepokorna
Zawsze była, będzie, jest.

{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/QS7o8ua3CH4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

</script>
<?php
// You can place PHP like this

{/source}

W piątek, 8 listopada nasza szkoła uroczyście obchodziła 101 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Młodzież pod kierunkiem mgr Małgorzaty Buszko oraz mgr Małgorzaty Śliwa przedstawiła montaż słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej. Zgromadzeni odśpiewali wspólnie hymn. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych. Rys historyczny przybliżył uczniom okoliczności utraty niepodległości, wydarzeń okresu zaborów, a następnie odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada 1918 roku. Uczniowie i nauczyciele wspólnie świętowali ten szczególny i radosny dzień dla naszego kraju.

{phocagallery view=category|categoryid=379|limitstart=0|limitcount=0}