NIECH ŻYJE BAL …

Tłusty czwartek w naszej szkole przebiegł w atmosferze radości i wspólnej zabawy na balu karnawałowym zorganizowanym przez Dyrekcję i Samorząd Uczniowski.

W godzinach przedpołudniowych sala gimnastyczna wypełniła się barwnym korowodem najróżniejszych postaci w strojach balowych. W rytm znanych i lubianych przebojów uczniowie klas młodszych i oddziałów przedszkolnych bawili się wraz ze swoimi nauczycielami.
Po krótkiej przerwie na parkiecie pojawili się uczniowie i wychowawcy klas starszych  w pięknych
i kunsztownie wykonanych maskach, ukazując swoją kreatywność i nutę tajemniczości.
Przygotowane przez Rodziców klasowe bufety pełne były pysznych przekąsek i obowiązkowych
w tym dniu pączków, które zapewniały energię do jeszcze lepszej zabawy.
Dzień upłynął pod znakiem wybornych dźwięków muzyki, która sprawiła, że zabawa była niesamowita  i wszyscy chętnie oddawali się tańcom. (AO