Ognisko klasowe

W słoneczny poranek 26.09.2019 roku uczniowie klas 4a,4b,4c pod opieką nauczycieli i wychowawców udali się do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Założeniem i celem wyjazdu była integracja, wspólne spędzenie czasu uczniów klas 4.

W ogromnym kompleksie rekreacyjnym, pełnym atrakcji bawiąc się uczniowie zyskali nowe doświadczenia, nauczyli się współdziałania,poznali co to znaczy zdrowa,sportowa rywalizacja,pomagali sobie wzajemnie poszukując ukrytych przedmiotów, w wykonywaniu sportowych zadań.Nie zabrakło również pieczonych kiełbasek, które po intensywnym wysiłku fizycznym smakowaly uczniom jak nigdy dotąd. Niestety czas uciekał nieubłaganie, a sygnałem do powrotu do domu było chylące się ku zachodowi Słońce.

{phocagallery view=category|categoryid=368|limitstart=0|limitcount=0}