Piłkarze Ręczni z „Dwójki” Mistrzami Powiatu Bocheńskiego

W czwartek 11 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do półfinału  wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach udział wzięły cztery szkoły z powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Gawłowie, Szkoła Podstawowa w Leszczynie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni oraz Szkoła Podstawowa
w Żegocinie.  Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem pani Doroty Budzyn zagrała bardzo dobre spotkania. Od początku narzuciliśmy swoje tempo gry, choć widać było duże zdenerwowanie u naszych piłkarzy. Graliśmy piłkę siłową i szarpaną,
w pewnych momentach widać było duże zmęczenie zawodników, ale walczyliśmy do ostatniej sekundy co przełożyło się na naszą korzyść. Najlepszym bramkarzem zawodów był Filip Sionko, który niejednokrotnie ratował nas z opresji.

Gratulacje należą się całej drużynie!!!!

Awans do półfinału wojewódzkiego wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni. D.B.