„Podaruj świąteczną radość”

„Nikt nie może uważać siebie za tak ubogiego,
aby nie mógł dać czegoś innym”
Franciszek

„Podaruj świąteczną radość”

Pod tym hasłem z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Szkolne Koło Wolontariatu w dniach od 16 listopada do 1 grudnia 2022 r. przeprowadziło zbiórkę słodyczy, puzzli, książek, gier, artykułów szkolnych i pluszaków, które zostały przekazane:

– dla dzieci z polskich rodzin mieszkających na Wileńszczyźnie. Prezenty zostaną dostarczone przez Stowarzyszenie „Bocheńscy Patrioci” , z którym szkoła od lat współpracuje,

– Fundacji Cor Infantis. Upominki zostaną przekazane dzieciom z wadami serca, które Święta Bożego Narodzenia spędzą w na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP.

Nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem i sercem włączyli się w tę akcję i przekazali dużą ilość darów na te szlachetne cele.

Za każdy gest dobroci serdecznie dziękują opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu. (AO)