Powiatowe Zawody w Pływaniu

W piątek 26.01.2018 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów z klas IV i V, którzy rywalizowali na dystansie 50m w stylach dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

W zawodach indywidulanych doskonale spisała się Karolina Serafin, która w stylu klasycznym wypływała trzecie miejsce w powiecie i awansowała do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Sączu.

Po zakończeniu startów indywidualnych, nasze dziewczęta wystartowały w zawodach drużynowych (sztafecie 6 x 50m stylem dowowlnym). Drużyna zaprezentowała się znakomicie, zajmując ostatecznie drugie miejsce w powiecie. Poniżej prezentujemy skład sztafety:

1. Julia Kalinowska
  2. Karolina Serafin
  3. Lena Kowal
  4. Anna Więcek
  5. Oliwia Więcław
  6. Milena Możdżeń

W zawodach indywidualnych uczestniczyli również: Kacper Bienias, Franciszek Świątek, Julia Kostuch i Karolina Staszel. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ambitnej postawy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

{phocagallery view=category|categoryid=225|limitstart=0|limitcount=0}