Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” z okazji Dnia Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym 0 b

Babcie i Dziadkowie są troszeczkę rodzicami, troszeczkę przyjaciółmi i zawsze obrońcami swoich wnucząt. Dziadkowie odzwierciedlają oblicze całkiem odmiennej miłości, ponieważ wnuczęta stwarzają im okazję do bezgranicznej miłości i wyzwalają niespożyte pokłady energii życiowej. To właśnie relacja dziadkowie – wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa. W styczniu, w najchłodniejszej porze roku w  oddziale przedszkolnym 0 b odbyło się najcieplejsze święto – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci prezentowały wiersze, piosenki oraz  przygotowały  przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Jak co roku również z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością przedszkolaki dla swoich gości przygotowały upominki. (IL)