REKRUTACJA 2024/2025 KLASA I – DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY

REKRUTACJA 2024/2025

KLASA I

Informacja dla rodziców dzieci spoza obwodu szkoły

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza się na wolne miejsca w klasach pierwszych dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły. Zgodnie z terminarzem rekrutacji, ustalonym w zarządzeniu Burmistrza Miasta Bochnia, rodzice składają wnioski od dnia 4 marca do 15 marca 2024 r. do godz. 1500 w skrzynce podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły (obiekt szkolny otwarty od 7.00 – 20.00) lub w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 – 16.00.

Bardzo prosimy o rzetelne wypełnianie dokumentacji oraz podpis obydwojga rodziców we wniosku.

Skrzynka podawcza jest codziennie opróżniana przez pracowników sekretariatu szkolnego. W razie złożenia niekompletnej dokumentacji pracownik sekretariatu będzie kontaktował się telefonicznie z Państwem w celu uzupełnienia dokumentacji.

Poniżej zamieszczona dokumentacja rekrutacyjna.  Dokumentację można również uzyskać w sekretariacie szkoły.

Terminy rekrutacji do klas I 2024 _Zarządzenie Nr 25_24 Burmistrza Miasta Bochnia

wniosek_klasa_1_2024_2025_poza obwodem