Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. o godz. 8.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni. Dzieci i ich rodziców, zebranych na placu przed budynkiem szkoły, przywitał dyrektor szkoły pan Zbigniew Solak oraz wicedyrektorki: pani Marta Gawęda i pani Agnieszka Cholewa – Bajda.

Pan dyrektor ciepłe słowa skierował szczególnie do przedszkolaków, uczniów zerówek i klas pierwszych, którzy rozpoczną swoją edukację w murach naszej szkoły. Przedstawił nauczycieli, którzy będą ich wychowawcami. Przedstawił również wychowawców uczniów klas czwartych. Pan dyrektor wszystkim uczniom życzył wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Po panu dyrektorze głos zabrał zastępca burmistrza pan Robert Cerazy odczytując list burmistrza pana Stefana Kolawińskiego skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli. Następnie pan dyrektor zaprosił wszystkich obecnych na program słowno – muzyczny, przygotowany przez uczniów i wychowawców klas V-tych, na rozpoczęcie roku szkolnego i upamiętniającego 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po krótkim spotkaniu z wychowawcami, koleżankami i kolegami społeczność szkolna udała się na uroczystą mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny.

{phocagallery view=category|categoryid=364|limitstart=0|limitcount=0}