I Miejsce w Brzegu

DZIEWCZĘTA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W BOCHNI NA TURNIEJU W BRZEGU ZAJMUJĄ I MIEJSCE

W dniach 13.09.2019-15.09.2019 dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni trenujące w MOSiR Bochnia i biorących udział w programie SMOK uczestniczyły w turnieju Koszykówki w Brzegu .

W Turnieju, poświęconemu pamięci związanej z Brzegiem koszykarki  Elżbiety Marchewki, bochnianki odniosły 6 zwycięstw, pokonując wszystkie, biorące w rozgrywkach zespoły:

• Wisłę Can Pack Kraków
  • ŁKS KK Łódź
  • Kadrę Podkarpacia
  • ISWJ Wisłę
  • TKM Włocławek
  • UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg

2 ZWYCIĘSTWA NA STARCIE – z Włocławkiem i Wisłą
W pierwszym dniu na turnieju w Brzegu zespół Dziewcząt MOSiR Bochnia pokonał kolejno zespoły:
TKM Włocławek 52:10 (14:4,12:2, 13:1, 13:3).

Wisłę CAN PACK Kraków 48:20 (17:5, 12:6, 8:3, 11:6).

3 ZWYCIĘSTWA W SOBOTĘ – z Łodzią,  ISWJ Wisłą i Brzegiem
W drugim dniu zawodów zespół U13 MOSiR Bochnia odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem w pierwszym, sobotnim spotkaniu pokonaliśmy po zaciętym pojedynku ŁKS KK Łódź 40:26..

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo zespołu MOSiR Bochnia. Pewnie pokonaliśmy zespół ISWJ Wisła 58:34 (14:8, 20:3, 14:14, 10:9).

W sobotni wieczór  graliśmy  z gospodarzem turnieju i odnieśliśmy piąte zwycięstwo! pokonaliśmy UKS Piłsudczyk Brzeg 56:24 (14:7, 14:4, 14:2, 14:11).

NA KONIEC POKONUJEMY Podkarpacie
W niedzielę, w ostatnim meczu turnieju pokonaliśmy Kadrę Podkarpacia 52:29.

Najlepszą zawodniczka została ALKSANDRA GOŁAS która otrzymała pamiątkowe nagrody.

W składzie drużyny znalazły się również Aleksandra Jacak, Karolina Jacak , Anna Więcek, Karolina Staszel które są uczennicami naszej szkoły a zasilają zespół MOSiR Bochnia trenerem jest Pan Krzysztof Kieroński .

Drużyna MOSiR Bochnia rocznik 2007 i młodsze uczestniczy w programie SMOK i KOSSM prowadzonym pod patronatem PZKosz i Ministerstwo Sportu. Ośrodek SMOK działa przy Szkole Podstawowej nr 2 W Bochni a koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska.

Turniej odbył się pod patronatem honorowym Prezesa PZKosz Radosława Piesiewicza, burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka i starosty Powiatu Brzeskiego Jacka Monkiewicza.A.K