Sporty Zimowe

Przed nami ferie zimowe, które zbliżają się wielkimi korami.  Za oknem śnieg  i mróz dlatego nadszedł więc czas i odpowiednie warunki na uprawianie sportów zimowych i zabaw na śniegu. Nasze dzieciaki ze świetlicy podczas zajęć  otrzymały garść informacji i wiedzy na temat odpowiedniego zachowania się, aby  jazda na sankach, nartach czy łyżwach była bezpieczna i przyniosła dzieciakom wielką radość. Dzieci podczas rozmowy dzieliły się wiedzą, którą już posiadają na temat podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, znają dwa ważne numery telefonu: 999 i 112.  Była również  prezentacja multimedialna oraz filmiki o znanych sportowcach i sportach .Na zakończenie dzieci pięknie pokolorowały obrazki, których treścią były oczywiście sporty zimowe i stworzyły własne Kodeksy Zimowe a dziewczynki z klasy 3d wpadły na pomysł zaprojektowania  własnej książeczki /opowiadania „Śniegowy wypadek.

{phocagallery view=category|categoryid=232|limitstart=0|limitcount=0}