Sukcesy naszych uczniów

Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału –
tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień”🔥🔥🔥.

James Madison

Mamy powody do radości🤩!

Rok szkolny 2022/2023 obfitował w wiele sukcesów🥇🏆🥇, które osiągali nasi uczniowie
w konkursach organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie, uznawanych przez specjalistów za najważniejsze.

Konkursy te od lat cieszą się wielkim uznaniem wśród środowisk szkolnych, a to dlatego, że gwarantują laureatom oraz finalistom liczne przywileje😊.

Nasi wychowankowie, po miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy📚🙇‍♂️📚, awansowali kolejno w etapach szkolnych, a następnie w rejonowych, by wreszcie zdobyć prestiżowe tytuły na szczeblu najwyższym – wojewódzkim😁.

Z dumą ich prezentujemy:

1. Natalia Styrna, uczennica klasy 8 b – laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego👩‍🎓.

2. Karolina Smutek, uczennica klasy 7 a – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego👩‍🎓.

3. Jakub Nagięć, uczeń klasy 7 a – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego🧑‍🎓.

4. Liwia Śmiałek, uczennica klasy 8 c – laureatka Konkursu Tematycznego „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”👩‍🎓.

5. Mikołaj Juszczyk, uczeń klasy 7 a – laureat Konkursu Tematycznego „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”🧑‍🎓.

6. Nataniel Pacek, uczeń klasy 6 b – finalista Konkursu Tematycznego „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”🧑‍🎓.

Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że są naprawdę na medal👏👏👏🥇!

Jesteśmy z Was dumni❤️!