Warszawa Nasza Stolica

Ostatni tydzień września w świetlicy został poświęcony tematyce pt.„Warszawa nasza stolica”. Nasi uczniowie  zdobyli  podstawowe informacje na temat naszego kraju, podczas spaceru wirtualnego. Dowiedzieli się m.in. jakie miasto jest stolicą naszego kraju oraz jak wyglądają nasze symbole narodowe (flaga, godło). Zadaniem każdego dziecka  było pokolorowane godła lub flagi Polski. Dzieci chętnie  wysłuchały legendy o „Warsie i Sawie ” oraz  rozmawiały  o baśniowych wątkach postaci występujących w legendzie. Starsi uczniowie   wypowiadali się na temat zabytków i charakterystycznych budynków stolicy a na zakończenie tematu wspólnie rozwiązywali krzyżówkę sprawdzającą zdobyte wiadomości . Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

{phocagallery view=category|categoryid=297|limitstart=0|limitcount=0}