Wielkie sukcesy naszych uczniów – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego!

W tym roku szkolnym nasza Szkoła po raz kolejny w swojej historii ma sukcesy – laureata i aż trzech finalistów Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Pod koniec marca na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie zostały ogłoszone wyniki, na które z niecierpliwością czekaliśmy. Trzyetapowe zmagania konkursowe trwały od października do marca, a wzięło w nich udział aż 986 szkół, w tym 10911 uczniów.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Mateusz Kozieja, uczeń klasy 8 c, został laureatem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Uzyskanie tego prestiżowego tytułu otwiera przed Mateuszem drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych, zwolniło ucznia z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego i jest równoznaczne z otrzymaniem z tego przedmiotu najwyższego wyniku – 100 %.

Cieszymy się również z sukcesów naszych kolejnych trzech wychowanków, którzy dzięki swojej wytężonej pracy mogą poszczycić się tytułami finalistów.

Oto sylwetki naszych wybitnych uczniów:

• Michał Lipold z klasy 8 c,
  • Jakub Miękina z klasy 7 b,
  • Kacper Piotrowicz z klasy 8 c.

Jesteście naszą dumą!