WIOSENNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI NAJMŁODSZYCH KOSZYKAREK – SMOK

W sobotę 1 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbył się Wiosenny Turniej Mini koszykówki Dziewcząt z rocznika 2013 i młodsze. Zwycięzcą turnieju została drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

W turnieju uczestniczyły najmłodsze koszykarki z naszej szkoły,  które biorą  udział w programie SMOK działającego w naszej szkole od kilku lat. Koordynatorem programu jest Pani Agnieszka Kierońska .

Drużyny rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Dużo sportowej rywalizacji i zaangażowania prezentowały młode koszykarki. Na koniec zmagań każda zawodniczka otrzymała pamiątkowy medal.

Klasyfikacja końcowa:
1. MOSiR Bochnia
2. UKS Żak Nowy Sącz
3. MKS PM Tarnów
4. SMOK Bochnia
5. UKS Dragon Mokrzyska

Dyrekcja i trenerzy MOSiR Bochnia serdecznie dziękują rodzicom bocheńskich koszykarek za pomoc w organizacji turnieju i przygotowania poczęstunku dla drużyn. A.K