Wiosna w Krakowie!

Wiosna, wiosna w Krakowie…🌷

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowie klas 7a i 7b z opiekunami postanowili spędzić w Krakowie! 😀🌷

Przygoda rozpoczęła się od zajęć warsztatowych w Manufakturze Czekolady. Uczniowie wyrabiali czekoladowe pralinki, ozdabiali je i podpisywali karmelową masą.

W trakcie pracy poznali krok po kroku sposób produkcji czekolady. Zabawa i słodkie wytwory uczniów były naprawdę – znakomite! 😋

Następnie młodzież otrzymała ogromną dawkę ciekawych informacji o historii Krakowa od fantastycznej pani przewodnik.

„….wydawać by się mogło, że skoro mieszkamy nieopodal Krakowa to wiemy o nim wszystko…….” Nic bardziej mylnego! Pani przewodnik odkryła nam nowe tajemnice, które skrywa Kraków.

Kontynuując wycieczkę w doskonałych nastrojach uczniowie dotarli do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. (MZ)