Wyniki konkursu „Twoja Kolej na Maskotkę”

„Twoja Kolej na Maskotkę” – taki tytuł miał konkurs ogłoszony przez Koleje Małopolskie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać projekt maskotki, która będzie kojarzyć się
z Przewoźnikiem. Do siedziby Kolei wpłynęło ponad 300 prac, dlatego rozstrzygnięcie konkursu zostało przesunięte. W związku z olbrzymim zainteresowaniem i wysokim poziomem artystycznym Organizatorzy mieli duży problem ze wskazaniem zwycięzcy.

Ostatecznie nagrodzono cztery prace(!)-pierwsze miejsce i trzy wyróżnienie. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły, obaj z klasy 1b: Stanisław Całka i Oskar Madej.

Wyróżnionym GRATULTUJĘ!

Zachęcam wszystkich do udziału w proponowanych przedsięwzięciach:).

Nagrodzone prace oraz uroczystość wręczenia nagród można zobaczyć na zdjęciach.

M.E.