„Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji” – podsumowanie projektu.

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie z klasy 2a wzięli udział w projekcie, którego głównymi celami było budowanie postaw prospołecznych, wzmacnianie poczucia własnej wartości, formowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, które umożliwiają podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.  Działania w ramach projektu skoncentrowane były również na kształtowanie umiejętności radzenia sobie z emocjami, ich rozróżnianie oraz nazywanie.

Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zajęciach, wsłuchiwali się w słowa wierszy, które wywoływały burzliwe dyskusje oraz wyzwalały wiele emocji. Entuzjastycznie podchodzili do zadań, które niosły pomoc zarówno ludziom jak i zwierzętom.

Z pewnością zajęcia te zapadna uczniom na długo w pamięci. Zachęcamy do obejrzenia fotoksiążki sporządzonej na podsumowanie tego projektu.

J.S.